Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)
Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)
Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)
пане Андрію В чім заключається неввічливість -поясніть українською мовою,Ми звязалися з Вами переговорили про товар .Ви підтвердили замовлення і дали добро відправляти ,а Через годину скасовуєте замовлення не попередевши нас.Ви щирий українець, а всі інші ні????
з боку продавця все гут.
товар так собі, краще з дешевого брати інтертул.
Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)
Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)
Швидко зв'язатись. Швидко відправили.
Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)
Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)
Відмінно. Швидко зв'язались і відправили товар. Дякую.
все хорошо, спасибо
Дякуємо, що обрали наш магазин! Будемо раді Вам знову!)